Witam. Oto mój blog. Blog scenarzysty i komiksiarza. Nie to co te paski na maszynufce, choć paski też tu będą publikowane. Będzie tu dużo więcej ględzenia a trochu mniej komiksów. Będzie o mnie i w ogóle. Będą tu także publikowane moje paski z szuflady które nie znalazły się na maszynufce, a może i poważniejsze komiksy... kto wie. W każdym bądź razie: ZAPRASZAM!!!

sobota, 1 października 2011

Wieści z pola bitwy III

 Zapowiadałem wprawdzie że teraz zajmę się blogiem poważniej, no ale wyszło jak wyszło. Ostatnio posty występowały trochę rzadziej, ale myślę że dalej będzie trochu lepiej... w każdym razie dziś kolejne wieści, czyli to co miało być tydzień temu. Zapraszam.


Jednak recenzja gildii na którą tyle czekałem w końcu się pojawiła. Było to trochę dawno, ale że myślałem iż się nie pojawi, uznałem,że powinienem o tym napisać. Wprawdzie pisanie tej recenzji trwało długo, jednak kiedy ją zobaczyłem byłem w stanie zrozumieć dlaczego. Jest to bowiem recenzja zarówno pierwszego jak i drugiego tomu (że tak się wyrażę) serii. Recenzja, trzeba przyznać, całkiem niezła i obszerna. Dlatego czuję się usatysfakcjonowany i zachęcam do lektury.

W tym poście mówiłem o braku czasu... Dlaczego? Otóż pracowałem nad pewnym komiksem mającym 8 plansz, nad którym trochę siedziałem, ponieważ chciałem żeby jakoś wyglądał, a nikt nie pomagał mi przy rysunkach. Komiks nosi tytuł: Prawdziwy artysta to leworęczny artysta, ma trochę dziwny koncept, i co najważniejsze: trafił do 1zina dla którego to był zrobiony. Drugi numer zina tworzonego przez Martę Nieznayu można będzie nabyć na MFK.

Na MFK będzie można także nabyć zina pt. ZSYP w którym mój komiks się... nie znalazł. Wysłałem na niego pewną pracę o czym chyba już wspominałem. W każdym bądź razie ta praca "niestety" nie została przyjęta. Napisałem w cudzysłowie ponieważ nie jest to dla mnie duża tragedia, dlatego, że komiks ten prawie od samego początku nie do końca mi się podobał i trochę do kitu go zrobiłem... no cóż, jestem za to w przykładowych planszach. A komiks zapewne niedługo pojawi się na blogu...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz