Witam. Oto mój blog. Blog scenarzysty i komiksiarza. Nie to co te paski na maszynufce, choć paski też tu będą publikowane. Będzie tu dużo więcej ględzenia a trochu mniej komiksów. Będzie o mnie i w ogóle. Będą tu także publikowane moje paski z szuflady które nie znalazły się na maszynufce, a może i poważniejsze komiksy... kto wie. W każdym bądź razie: ZAPRASZAM!!!

wtorek, 23 sierpnia 2011

Wieści z pola bitwy II

Jakiś czas temu skończyłem scenariusz o którym pisałem w tym poście. Nosi tytuł Szerszenie i ostatecznie zawartych jest w nim 68 plansz. Jest to, jak już mówiłem, stosunkowo prosty acz lekko popieprzony horror. W każdym bądź razie scenariusz jest skończony, no, co najwyżej jeszcze trochę poprawek nałożę, bo milion to za mało. Niestety nie dowiedziałem się co o nim sądzi otusiunio, bo jak już mówiłem zrobił sobie przerwę i niestety nie ma głowy do takich rzeczy. Z perspektywy czasowej mogę powiedzieć że może jednak to trochę zbyt prosty (wiem że nic mi nie pasuje), dlatego też...
 
...piszę inne rzeczy. Jeżeli szerszenie się nie sprawdzą będę miał w zanadrzu co innego, innymi słowy zaraz po ukończeniu szerszeni wziąłem się za dalsze pisanie. W sumie bardziej dla rozrywki i ćwiczeń niż żeby coś z tego było, choć chcę żeby to były rzeczy lepsze od tamtego scenariusza. W zasadzie jestem zajęty jednym scenariuszem. Niedawno pisałem inny, pierwszy który zacząłem i co ciekawe całkiem realistyczny. Ale po ośmiu planszach odłożyłem go na rzecz tego drugiego, którym teraz jestem zajęty. Mam 20 plansz a ma być koło 58. Rzecz będzie generalnie fantastyczna i jednym z głównych bohaterów będzie w niej okręt, ale to tyle co mogę powiedzieć.

Nie wiem czy już wam mówiłem ale jestem na zaawansowanym etapie prac nad komiksem. Rzecz robię całkowicie sam, scenariusz mam od bardzo dawna. Co do rysunków, to gotowych plansz jest... chwila muszę iść policzyć... 14 na 32. Komiks nazywa się pustka, jest kolorowy, w formacie A3. Ponieważ jest kolorowy prawdopodobnie jak go skończę, opublikuje go... na tym blogu, w całości! Tylko premiera prędko chyba nie nadejdzie z racji tego, że teraz zrobiłem sobie małą przerwę, trochę mi się nie chce i tyle. Co do ewentualnej premiery to najprędzej nadejdzie chyba w lutym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz